Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 1.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5
Blue Spring RideRated ★ 0.5
Shin AtashinchiRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
My FamilyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0