Movies
Ratings
163
Finding NemoRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 4.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0