Titles you rated
CoralineRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5