Series
Ratings
44
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5