Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 4.5