Movies
Ratings
350
Batman ForeverRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
The DescentRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0