Movies
Ratings
552
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0