Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0- History of ScruffinessRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 3.5
The Player 2: Master of SwindlersRated ★ 2.5
PlayerRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 2.5
Death's GameRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 1.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.0