Movies
Ratings
236
Life of PiRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Wings of DesireRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 3.0
GreaseRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Turn Me On, Dammit!Rated ★ 3.5
Gentlemen Prefer BlondesRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 3.5