Titles you rated
ExhumaRated ★ 4.0
WishRated ★ 2.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
TenetRated ★ 5.0