Series
Ratings
82- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0