Titles you rated
American History XRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0