Movies
Ratings
206
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Crows ExplodeRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Superhero MovieRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 2.5