Movies
Ratings
652
ParasiteRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0