Titles you rated
The PacificRated ★ 3.5
Thorn FlowerRated ★ 2.5- Full of SunRated ★ 4.0
Chunja's Happy EventsRated ★ 3.5
Gold LandRated ★ 4.0
Queen InsooRated ★ 3.5
Seoul 1945Rated ★ 3.5- Snow FlowerRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
In-soon Is PrettyRated ★ 3.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.0
Yellow BootsRated ★ 3.0
The King’s WomanRated ★ 2.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 2.5
Winter BirdRated ★ 3.5- TerroirRated ★ 4.0
Into the SunRated ★ 3.5- Country PrincessRated ★ 3.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0
Mother's GardenRated ★ 3.0