Titles you rated
Blood: The Last VampireRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
August UndergroundRated ★ 0.5
High TensionRated ★ 4.0
The Road to the RacetrackRated ★ 2.5
Passage to BuddhaRated ★ 3.0- Bad MovieRated ★ 2.0
A PetalRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 2.5
DreamRated ★ 2.0
Woman with Butterfly TattooRated ★ 2.5
The CollectorRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 2.5
ZatoichiRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
Friday the 13thRated ★ 3.5
HostelRated ★ 2.5