Movies
Ratings
42
BlindRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 2.0