Titles you rated
ClimaxRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 4.0
LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Wild StrawberriesRated ★ 3.0
Lucky LuRated ★ 1.5
Perfect BlueRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.0
You Burn MeRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 2.0
The FriendsRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
The BalconettesRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Naked LunchRated ★ 3.5