Series
Ratings
73
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- NCT 127 Teach Me JAPANRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0