Movies
Ratings
34
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Hot Gimmick: Girl Meets BoyRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.0- Our Summer PoemRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Blow-UpRated ★ 4.0
Angels of the UniverseRated ★ 4.0
Day for NightRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The PlayerRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5