Movies
Ratings
89
F1: The MovieRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
- Grandmother’s CakeRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0- 1923 간토대학살Rated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Emoji MovieRated ★ 1.5- The Armpit Hair GirlRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5