Movies
Ratings
51
TroubleshooterRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 2.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0