Movies
Ratings
287
Captain MarvelRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Marvin's RoomRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5