Series
Ratings
182
Sex EducationRated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Parks and RecreationRated ★ 4.0- Parks and RecreationRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
A Poem A DayRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0- New GirlRated ★ 3.0
- New GirlRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5