Titles you rated
The HimalayasRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Broken EnglishRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0