Series
Ratings
103
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Miss MermaidRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0