Series
Ratings
136
Resident PlaybookRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5