Titles you rated
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Spring Bears LoveRated ★ 1.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
In TimeRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Echo PlanetRated ★ 2.0
FailanRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0