Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Love MeRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
The VillagersRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
TranceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
BURN·ERated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5