Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0