Movies
Ratings
626
EraserRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
Life of Hollywood KidRated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
The Bride with White HairRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
White Men Can't JumpRated ★ 5.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
The VisitorsRated ★ 3.0