Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 5.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0