Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5