Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5