Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0- KakeguruiRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5