Movies
Ratings
54
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 2.5
Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5