Movies
Ratings
42
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 0.5
Weathering With YouRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
The FavouriteRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 0.5