Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Varda by AgnesRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 4.5