Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.5