Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen BondRated ★ 2.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Juror 8Rated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
A Whisker AwayRated ★ 2.5
Re:ZERO -Starting Life in Another World- Memory SnowRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 2.5
SecretRated ★ 3.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0