Movies
Ratings
100
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0