Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Millennium MamboRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5