Series
Ratings
49
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Zero DayRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
ClariceRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0