Titles you rated
- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0