Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HuntRated ★ 4.0