Series
Ratings
387
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
PornographerRated ★ 3.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Ever NightRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.0
Handsome SiblingsRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 2.5