Movies
Ratings
142
Music and LyricsRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
OfficeRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 5.0