Movies
Ratings
724
Born to Be BlueRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Honokaa BoyRated ★ 3.5
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
BreathRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0- The Perfect FishplateRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Our School E.TRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Our SunhiRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Dirty GrandpaRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5