Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0