Series
Ratings
13
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
My DemonRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5